Posuvné koľajnice na závesy a záclony

Jednoduchá a rýchla premena interiéru. Pevné a kovové koľajnice.

Posuvné koľajnice

Posuvné koľajnice nahradili garniže vo veľkej miere. Doba drevených, vyrezávaných garníž je preč a do popredia sa dostávajú elegantné a pritom neviditeľné kovové posuvné systémy. Základným prvok je koľajnica, ktora by mala byť pevná s ľahkou montážou. Koľajnice rozlišujeme na jednokoľajnice (na jeden záves alebo záclonu) alebo dvojkoľajnice.                    


Giada 2

Jednokoľajnica GIADA 2, je nový model jednoduchej jednokoľajnice. Jej prednosťou je vo vysokej odolnosti a pevnosti materiálu. Montáž na strop zabezpečíte pomocou stropných úchytov.

Biela

Brusená nerez


LUX

Jednokoľajnica LUX je dizajnérsky navrhnutá jednokoľajnica. Jej hlavná výhoda je v prednej šikmej hrane, ktorá zakrýva stropný úchyt. Takto je predný vzhľad jednoliaty bez rušivých prelisov.

Biela

Brusená nerez


Dvojkoľajnica 82

Nový typ dvojkoľajnice sa vyznačuje pevnou konštrukciou. Dostatočná vzdialenosť medzi dvoma koľajnicami zaručuje dokonalé posúvanie závesu a záclony. Táto vzdialenosť je ideálna aj pre nariasené závesy. Tento typ koľajnic je vhodný na hotelové použitie.

Biela


Koľajnica do sadrokartónu

Kovová koľajnica do sadrokartónu je tzv. montážna kovová koľajnica do stropu z konštrukcie sadrokartónu. .

Biela


Kryt univerzálny

Univerzálny kryt v bielej alebo nerezovej farbe je použiteľný pre jednokoľajnicu ako aj dvojkoľajnicu. Jeho použitie je však na akékoľvek prekrytie stropných konštrukcií. Montáž kovového krytu je jednoduchá.

Biela

Brusená nerez