Produkty Dimex

Všetky produkty od firmy Dimex rozdelené do prehľadných kategórií. Pozrite si katalógové listy našich produktov a rôzne online katalógy. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.

Všetko pre vaše steny na jednom mieste

373400 Tapeta Michalsky

Našou prioritou je ponúknuť čo najkvalitnejší produkt z technologického i estetického hľadiska, s ohľadom na súčasný dizajn. Prostredníctvom tapiet je možné výrazne zmeniť charakter priestoru, pretvoriť ho na niečo jedinečné a vysoko atraktívne. Znalosti o efektívnom využívaní a kombinovaní farieb a vzorov sú základom pre kvalitný servis zákazníkovi. Naše odborné poradenstvo okrem dizajnérskeho aspektu obsahuje aj technické rady. Po správnom výbere tapiet je totiž nesmierne dôležitá vhodná a precízna aplikácia.

Harmonický interiér docielime priamou spoluprácou so zákazníkmi, zohľadňovaním ich želaní a zámeru, čo sa týka nielen farebnosti či vizuálnej stránky stien, ale aj atmosféry, nálady a harmonickosti celého priestoru.

Dimex 2018 katalog

NOVINKA

Skladový katalóg DIMEX 2018

Všetky tapety z tohto katalógu vám vieme doručiť do 3 dní od objednávky. Neváhajte a pozrite si tapety z tohto katalógu.

Obchodní zástupcovia

Soňa Švecová
Soňa Švecová
Obchodný zástupca pre Západné Slovensko

mobil: 0905 664 544
e-mail: sona.svecova@dimex.sk

Danka Migrová
Danka Migrová
Obchodný zástupca pre Východné Slovensko

mobil: 0905 664 344
e-mail: danka.migrova@dimex.sk

Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Pondelok - piatok od 8:00 - 16:00 hod.

mobil: 0915 871 800
e-mail: zs@dimex.sk