logo dimex
" tapety na stenu, fototapety, dekorácie na stenu, samolepiace tapety " " kalkulacka vypoctu tapiet

Menu

Návody a rady

Tapety na stenu - pripravované novinky

vliesové tapety Contzen 4Novinka tapety Contzen 4

tapety Flock 4Novinka vliesové tapety Flock 4

tapety - katalóg HollywoodNovinka tapety Hollywood

tapety - katalóg AisslingerNovinka tapety Aisslinger

tapety - katalóg BahamasNovinka tapety Bahamas

Tapety na stenu - aktuálne novinky

tapety DjoozNovinka tapety katalóg Djooz

tapety Dimex PremiumNovinka Tapety Dimex Premium

tapety - katalóg Chateau 4Novinka Tapety Chateau 4

tapety - katalóg ResidenzaNovinka Tapety Residenza

tapety - katalóg SperanzaNovinka Tapety Speranza

tapety - katalóg PigmentNovinka Tapety Pigment


Aktuality

 • 28.08.2014 - Pridali sme nové vliesové tapety Daniel Hechter 3
 • 28.08.2014 - Doplnili sme katalógy tapety 2016
 • 11.09.2014 - Pridali sme katalóg štýlových tapiet Speranza
 • 13.09.2014 - Predstavujeme nové katalógy tapiet 2016
 • 13.09.2014 - Doplnili sme nový katalóg tapiet Djooz
 • Vaše názory a pripomienky radi uvítame.

Tapety ESPRIT

Pozrite si katalógy, ktoré obsahujú tapety ESPRIT, tapety na stenu a bordúry exkluzívneho Nemeckého výrobcu značky Esprit.

Katalógy obsahujúce tapety ESPRIT

Nemecký výrobca AS Creation prináša množstvo nových kolekcií tapiet - pozrite si nový katalóg tapety ESPRIT 7, detské tapety na stenu Esprit. Tapety ESPRIT sú o individuálnom štýle, značka Esprit dominuje nielen v móde, ale aj v iných oblastiach života. ESPRIT ponúka mnoho inšpirácií pre váš domov, pre vaše steny ponúkame moderné tapety Esprit. Tapety Esprit 6 prinášajú päť tém, tapety Esprit sú určené pre mladý životný štýl. Detské tapety Esprit kids 2 prinášajú témy ako Farma strýko Jimmy, Lucky Love, Sail Away a Route 68,... tapety Esprit vám pomôžu jednoducho zvýrazniť dizajn vášho interiéru - kráľovstvo pre vaše deti.
tapety z novej kolekcie Esprit kids 2


Tapety Esprit 5


tapety Esprit V

Známa módna značka Esprit vo svojej kolekcii predstavuje nové trendy na trhu. Tapety Esprit 5 - geniálne farby ako tyrkysová, žltá, červená i zelená moderných vzorov tapiet. Cítim sa mladý - pozerám Esprit V. Vliesové tapety tejto kolekcie sú určené do moderných interiérov ako aj do štýlových predajní.

Pozrite si fotky s použitými tapetami Esprit 5


Tapety Esprit 6


tapety Esprit VI

Tapety Esprit 6 reprezentujú poéziu, romantiku a mix rôznych štýlov v jednom. Tapety Esprit sú ladené do retro štýlu v púdrových farbách, tým pôsobí miestnosť pozitívne a hravo, zastúpené sú aj tapety na stenu s obľúbenými kvetinovými motívmi. Tapety Esprit zabraňujú všednosti a dodávajú miestnosti harmonický vzhľad.

                                                         Pozrite si aj fotografie s použitými tapetami Esprit 6


Tapety Esprit 7


tapety Esprit VII

Inšpirácia, prirodzenosť, kvalita - to sú tapety Esprit. Toto isté platí aj pre najnovšiu siedmu kolekciu tapiet Esprit, ktorá obsahuje tapety, ktoré sú vhodné pre mladistvé, osobité a štýlové bývanie pomocou tapiet a ktoré zľahka inšpirujú ku kreatívnym nápadom a kombináciám. Svetové metropoly ako Paríž, New York, Berlín, Londýn a Barcelona slúžili ako inšpirácia pre navrhnutie piatich mestských životných štýlov – počnúc retro-elegantným až po romanticko-pôvabný štýl tapiet na stenu..

                                                         Pozrite si aj fotografie s použitými tapetami Esprit 7


Tapety Esprit 8


tapety Esprit VIII

Prirodzené, moderné, dizajnové tapety - to sú tapety Esprit. Toto isté platí aj pre najnovšiu ôsmu kolekciu tapiet Esprit, z ktorej pramenia nové tapetové dekory pre mladý a individuálny štýl bývania. Tapety Esprit sa vyznačujú nezvyčajnými nápadmi a zachytávajú aktuálne trendy ako aj podnety z oblasti módy a umenia, z minulosti a z digitálnych technológií budúcnosti. Tapety Esprit obliekajú steny do džínsového šatu a digitálne inšpirované reliéfne vzory vytvárajú nové vizuálne efekty na tapetách na stenu. Ornamenty pripomínajú ľudové výšivky, kvetinové vzory na ázijských tušových maľbách a ručne maľované akvarelové obrázky. Pri všetkej rozmanitosti majú tapety Esprit jedno spoločné: Tapety Esprit sú autentické a optimistické, nabádajú ku kreatívnemu stvárneniu vlastných štyroch stien.

                                                         Pozrite si aj fotografie s použitými tapetami Esprit 8


Tapety Esprit Kids 2


tapety Esprit kids 2

Detské tapety na stenu Esprit sa vyznačujú podnetnými detskými motívmi, ktoré Vám i Vašim deťom pripravia veľa zábavy pri zariaďovaní detských izieb tapetami na stenu. Detailné tematické oblasti uľahčia zariaďovanie detských izieb - počnúc od prvej detskej izby až po ríšu pre coolových školákov. V štýle kolekcie „Esprit home“ sa Vám predstavujú kvalitné vliesové tapety pre deti Esprit home kids. Charakterizujú ju priateľské farby, veselé dekory ako aj množstvo univerzálnych tapiet a bordúr v sviežom štýle. Z dôvodu veľkého úspechu boli tematické oblasti „Vesmírna misia”, „Sladký poník“ a „Dračí hrad“ z prvej kolekcie tapiet pre deti zaradené aj do tejto novej kolekcie. .

                             Pozrite si aj fotografie s použitými detskými tapetami Esprit kids 2


Tapety Best of Esprit 2


tapety Esprit kids 2

Táto kolekcia obsahuje najpredávanejšie tapety na stenu z katalógov tapiet Esprit 1 až 4. Tieto vliesové tapety na steny sú určené do moderného interiéru. Tapety Esprit obsahujú moderné farby tapiet ako červená, fialová, biela a veľmi obľúbené zemité farby.

Pozrite si aj interiéry, kde boli použité tapety Esprit - Best of 2


Tapety Esprit


Inšpirácia, prirodzenosť, kvalita - tieto pojmy reprezentujú tapety Esprit home. Toto isté platí aj pre najnovšiu, siedmu spoluprácu medzi A.S.Cŕeation a Esprit. Aktuálna kolekcia obsahuje tapety, ktoré sú vhodné pre mladistvé, osobité a štýlové bývanie a ktoré zľahka inšpirujú ku kreatívnym nápadom a kombináciám. Svetové metropoly ako Paríž, New York, Berlín, Londýn a Barcelona slúžili ako inšpirácia pre navrhnutie piatich mestských životných štýlov – počnúc retro-elegantným až po romanticko-pôvabný štýl tapiet na stenu.

 • PARÍŽ Oblúkové línie a girlandy v retro štýle roztancujú všetky steny v rytme swingu. Tapety na stenu decentných farieb ako biela, béžová a odtiene sivej obracajú pozornosť na lákavú hru rôznorodo vzorovaných povrchov a zdôrazňujú chladivú eleganciu.

 • NEW YORK Hravé náčrty kvetov, akoby rukou maľované, poletujú okolo vzorovaných pásikov a rozosievajú okolo seba nádherný šarm. Tapety na stenu elegantných farieb ako bledo-béžová, béžovo-fialová, čierno-sivá a modrá, ktorá pripomína farbu delfského porcelánu, vytvárajú jemný kontrast ku kvetinovým vzorom a do moderného interiéru tieto tapety Esprit prinášajú nádych luxusu.

 • BERLÍN Kvetinové dekory v rôznych farebných odtieňoch a vzoroch sa navzájom prekrývajú, vrastajú do seba a na stenu dokážu vyčarovať bohatú záhradu, v ktorej sa dajú neustále odkrývať nové detaily. Tapety na stenu svetlo-žltej jemnej zelenej, sivej, svetlo-červenej, béžovej a odtiene sivo-striebornej vytvárajú priateľskú a harmonickú atmosféru. Tapety dopĺňujú atraktívne bordúry na stenu; štýlové prúžky dopĺňajú tento interiérový prírodný park.

 • LONDÝN Nádherné pivonkové dekory sa skvejú v márnotratnej hojnosti a šíria romantickú atmosféru v mestských interiéroch. Farby sa do seba rozlievajú a vytvárajú tak zaujímavé zastaralé efekty; tapety na stenu vzorov a rafinovaných farieb ako levanduľa, koral, ružovo-červená, tmavo-fialová, dymovo-modrá a sivo-béžová zvýrazňujú extravagantnú rozvíjajúcu sa nádheru. Výrazné prúžky a nápadné univerzálne vzory tapiet Esprit vytvárajú k tomu primeraný kontrast.

 • BARCELONA Elegantná séria tapiet, ktorá na seba priťahuje všetky pohľady. Vzorované efekty tapiet Esprit zvýrazňujú jemné kárované štruktúry; ako protiklad pôsobia zreteľne osadené lesklé prúžky. Jasné farebné kombinácie – napr. béžovo-čierno-červená alebo béžovo-kakaová – zdôrazňujú silné priestorové pôsobenie.
 • « Naspäť poslať mailom Verzia pre tlač

  Produkty

  facebbok na tapety.sk

  ...pridajte sa k nám   Novinky

  Vliesové fototapety Dimex

  vliesové fototapety

  ...nové vliesové fototapety Dimex   vliesové fototapety

  Výroba fototapiet na zákazku - vaše fotografie a návrhy grafiky 


  Najnovšie produkty

  prehliadač na tapetySamolepiace bordúry - pridali sme 5 nových druhov

  lepidla na tapetyPerfektné GTV lepidlo - profesionálne lepidlo na vliesové tapety

  vliesové fototapetyJedinečná novinka - fototapeta z nového katalógu.

  fototapety na dvereNovinka - samolepiace fototapety na dvere

  dekoracie na stenuNovinka - dekorácie DOST za skvelú cenu 9,90 Eur


  Naša adresa

  Dimex - Slovensko s.r.o.
  Robotnícka 2
  036 01 Martin

  Tel.: 043/ 400 14 14
  Fax: 043/ 400 14 16
  E-Mail: zs@dimex.sk
  Návody na lepenie

  • Návod na lepenie dekorácie na stenu
  • Návod na lepenie tapiet na dvere
  • Návod na lepenie kreatívných dekoračiek
  • Návod na lepenie vliesové tapety
  • Návod na lepenie vinylové tapety
  • Návod na lepenie stropných lišt a kaziet

  Textová reklama

  Renovácia dverí, špecialné fólie na dvere.
  Ponúkame renovácia dverí a zárubní pre stredné Slovensko, kontakty na renovačné strediska na Slovensku
  www